Klinika Medycyny Estetycznej

Jak wybrać kwas hialuronowy?

14.12.2017

Czy zastanawiasz się czasem czym kieruję się wybierając kwas hialronowy dla Ciebie? Dlaczego cena preparatu jest różna? Czym różnią się preparaty różnych producentów? Zapraszam do przeczytania artykułu.

Czytaj więcej  »

Jak zacząć?

15.10.2017

Czy nie jestem za młoda? Czy to nie za wcześnie? Jak teraz zacznę to co będę musiała robić jak będę starsza? Takie pytania słyszę bardzo często. Prawda jest taka, że skoro już u mnie jesteś to znaczy, że coś Ci przeszkadza, coś chciałabyś poprawić, nad czymś popracować. 

Czytaj więcej  »

Powiększanie ust Darii z "Projektu Lady"

28.09.2017

Jestem jaka i już się nie zmienię! - prawda czy fałsz? Daria Juszczyk postanowiła zmienić swoje życie. Chwyciła przysłowiowego byka za rogi i zgłosiła sie do telewizji TVN do "Projektu Lady". Przeszła tam metamorfozę mentalną i fizyczną. Po programie nie spoczęła na laurach. Dalej aktywnie pragnie wpływać na swoje życie! Daria zgłosiła się do Kliniki EstMed, abyśmy pomogli jej usunąć mankamenty urody, uwypuklić to co w niej piękne, powiekszyc usta, ale delikatnie i z klasą! Nie jak kiedyś przsadnie i wulgarnie! Brawo Daria!   

Czytaj więcej  »

Jakie są nasze inspiracje?

10.09.2017

W życiu zawodowy i prywatnym czerpiemy doświadczenia i inspiracje z różnych źródeł. Możliwość prawdziwego rozwijania swoich pasji daje ogromną przyjemność i satysfakcję. Kto ma pasję ten wie o czym mówię. Początki zawsze są trudne i mozolne. W tym czasie musimy posiąść i ugruntować naszą wiedzę. Na początku ogólną, później coraz bardziej szczegółową, następnie doprowadzamy detale do perfekcji.

Czytaj więcej  »

« Poprzednia 1 Następna »

Dowiedz się więcej dzwoniąc: 502 584 478

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne oferty promocyjne,
informacje nt. nowych zabiegów w ofercie EstMed,
prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail.
EstMed
ul. Modlińska 10 lok U1, Białystok
tel. 502 584 478
tel. 508 038 937
e-mail: info@estmed.pl