Klinika Medycyny Estetycznej

Kosmetyka profesjonalna
- pielęgnacja twarzy i dekoltu


Serdecznie zapraszamy do gabinetu kosmetycznego, gdzie oferujemy pełny zakres kosmetyki pielęgnacyjnej i przeciwstarzeniowej. Stosowane przez nas najwyższej jakości produkty zostały wyselekcjonowane spośród najnowszej oferty preparatów obecnych na rynku europejskim.

Wykonywanie zabiegów przez wykwalifikowanego kosmetologa pod nadzorem lekarza medycyny estetycznej stanowi gwarancję Państwa zadowolenia i satysfakcji za przystępną cenę.

Z ogromną przyjemnością, po raz pierwszy w Białymstoku, mamy okazję przybliżyć Państwu profesjonalną markę SkinCeuticals.
 

SkinCeuticals to gama produktów łączących w sobie najczystsze formy aktywnych składników farmaceutycznych z substancjami naturalnymi znanymi ze swojego skutecznego działania. Produkty te, choć nowe na polskim rynku, zyskały już uznanie najbardziej wymagających klientów. Miara tego sukcesu jest zdobycie tytułu "Doskonałości Roku 2008" Twojego Stylu za sztandarowy kosmetyk CE FERULIC.
W USA gama Skin Ceuticals jest numerem 1 w kategorii dermoprofesjonalnych produktów pielęgnacyjnych stosowanych między innymi przez gwiazdy.

Opracowane przez ekspertów zabiegi SkinCeuticals przeprowadzane w specjalistycznych gabinetach, przy użyciu specjalnych formuł i technik pozwalających uzyskać widoczne rezultaty odpowiadające na główne problemy związane ze skórą:
 

 1. Korygujący zabieg przeciw oznakom starzenia.
 2. Zabiegoczyszczający dla skóry z problemami.
 3. Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej.
 4. Przywracający blask zabieg ujednolicający nieregularny koloryt.
 5. Zabieg kojący dla skóry wrażliwej.
 6. Poprawiający kondycję zabieg dla mężczyzn.
 7. Intensywne zabiegi oczyszczające na bazie kwasów.

Zabieg rozpoczynamy od demakijażu i mikro-eksfoliacji skóry, aby dokładnie ją oczyścić. Zabieg pielęgnacyjny jest skonstruowany wokół 3 zasad:

 1. Zapobiegać i wzmocnić skórę przy użyciu serum antyoksydacyjnego CE Ferulic lub Serum 10, o wysokim stężeniu składników aktywnych.
 2. Korygować przy użyciu produktów odpowiadających potrzebom skóry do stosowania
  na dzień i na noc.
 3. Chronić przed codziennym promieniowaniem UVA, dzięki użyciu produktów z filtrami.
Zabieg będzie uzupełniony profesjonalną maską wzmacniającą lub nawilżającą, w czasie której wykonywany jest relaksujący masaż karku i ramion. Następnym etapem jest wykonanie 2 masaży twarzy: masażu specjalnego dopasowanego do potrzeb skóry (masaż Jacqueta, masaż drenujący, masaż nawilżający, masaż ugniatający, masaż shiatsu, masaż palper-rouler) i masażu firmowego SkinCeuticals, który łączy profesjonalne techniki stosowane przez lekarzy z technikami relaksacyjnymi twarzy.

DO KAŻDEGO ZABIEGU SkinCeuticals MINIPRODUKT GRATIS!
 
 

 

 

 


Dowiedz się więcej dzwoniąc: 502 584 478

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne oferty promocyjne,
informacje nt. nowych zabiegów w ofercie EstMed,
prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail.
EstMed
ul. Modlińska 10 lok U1, Białystok
tel. 502 584 478
tel. 508 038 937
e-mail: info@estmed.pl