Klinika Medycyny Estetycznej

Wypadanie włosów

Walcz z łysieniem profesjonalnie i bezpiecznie!
Mezoterapia skóry głowy jest lekarstwem dla tych osób, które pragną szybko, trwale i bezpiecznie zahamować wypadanie włosów, zagęścić i stymulować ich wzrost.Deponując niezbędne substancje odżywcze w pobliżu cebulek włosowych dostarczamy w okolice mieszków włosowych aminokwasy, minerały, witaminy oraz peptydy biomimetyczne, które powstrzymują wypadanie włosów i przedłużają ich okres wzrostu.

Mezoterapia skóry głowy wspomaga odrastanie włosów, odżywia cebulki włosowe, stymuluje krążenie przez co sprawia, że włosy mniej wypadają, stają się grubsze i gęstsze. Jedna sesja trwa około 15 min. O konieczności kontynuowania leczenia decyduje lekarz, który też indywidualnie dobiera stosowany preparat.

 

 

Hitem ostatnich miesięcy w walce z wypadaniem włosów stała się karboksyterapia. Zabieg polega na podawaniu w skórę głowy gazu medycznego (podgrzewanego w przypadku zaawansowanych technologicznie aparatów)  za pomocą specjalnie zaprojektowanego pistoletu. Zabieg jest niemal bezbolesny, a osiągane efekty bardzo satysfakcjonujące.

Osocze bogatopłytkowe  jest produktem w 100% biokompatybilnym a pobudzanie w możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR - Autologous Cellular Regeneration) - czyli regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych. Działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu

Zapraszamy

 

 

 

 

 


Dowiedz się więcej dzwoniąc: 502 584 478

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne oferty promocyjne,
informacje nt. nowych zabiegów w ofercie EstMed,
prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail.
EstMed
ul. Modlińska 10 lok U1, Białystok
tel. 502 584 478
tel. 508 038 937
e-mail: info@estmed.pl