Klinika Medycyny Estetycznej

Regeneracja okolic intymnych kobiet

Zespół Kliniki EstMed złożony jest wyłącznie z kobiet. Dzięki temu znamy i troszczymy się o każda sferę kobiecości . Również tą intymną.


 

Dyskomfort i poczucie suchości w miejscu intymnym, częste otarcia , powodują dyskomfort psychiczny i fizyczny. Jest to konsekwencja utraty jędrności warg sromowych.

Desirial to pierwsza na świecie gama produktów kwasu hialuronowego pozwalająca na przywrócenie objętości, jędrności i prawidłowego nawodnienia okolic intymnych.

Korekcja naszej urody i dobrego samopoczucia bez ograniczeń!

Kobiety aktywne szczególnie dotkliwie odczuwają zmniejszenie napięcia i objętości warg sromowych większych. Zmienione nie mogą prawidłowo pełnić swojej roli ochronnej. Jazda na rowerze, dłuższe siedzenie oraz intensywny fitness może wiązać się z dyskomfortem i otarciami. Nie musimy rezygnować z wiekiem z naszych ulubionych zajęć.

Szczególnie narażone na nieprzyjemne dolegliwości są kobiety aktywne – zmniejszone wargi sromowe większe niedostatecznie chronią te mniejsze przed urazami mechanicznymi. Jazda na rowerze, jazda konna, a nawet intensywny fitness zaczynają wiązać się z bolesnymi otarciami. Wiele kobiet w takich sytuacjach zaczyna rezygnować z ulubionych zajęć.

Desirial to usieciowany kwas hialuronowy do zadań specjalnych. Wstrzyknięcie preparatu w miejscach intymnych dodaje objętości wargom sromowym i poprawia kondycję skóry: nawilża ją i uelastycznia.

 


Dowiedz się więcej dzwoniąc: 502 584 478

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne oferty promocyjne,
informacje nt. nowych zabiegów w ofercie EstMed,
prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail.
EstMed
ul. Modlińska 10 lok U1, Białystok
tel. 502 584 478
tel. 508 038 937
e-mail: info@estmed.pl