Klinika Medycyny Estetycznej

Okolica oczu

Delikatna skóra wokół oczu wymaga wyjątkowego traktowania, zarówno pielęgnacyjnego jak i zabiegowego.

Hitem ostatnich miesięcy jest Plasma pozwalajaca na wykonanie zabiegu obkurczającego skórę górnej powieki. Jeżeli przeszkadza Ci wiotka skóra, a nie chcesz lub nie możesz wykonać blefaroplastyki chirurgicznej ten zabieg jest dla Ciebie!

Do rozjaśnienia okolicy oczu stosujemy zabiegi mezoterapii. Użyte w tym celu preparaty zawierają w swoim składzie substancje napinajce, nawilżające , ale przede wszystkim rozjaśniające i poprawiające krążenie. Za pomocą zabiegów mezoterapii uzyskujemy efekt zrelaksowanego spojrzenia.

 

 

Znakomitym zabiegiem regeneracyjnym w tej wyjątkowej okolicy jest osocze bogatopłytkowe. Ponadto zastosowanie w terapii okolicy oka znajdują także lasery (laser clear lift oraz laser frakcyjny CO2) i kwas hialuronowy. 

Zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki z powodzeniem usuwanmy za pomocą toksyny botulinowej.

Cienie pod oczami, zaburzenia krążnia w okolicy oczu są wskazanie do wykonania drenażu limfatycznego (icoone) oraz karboksyterapii.

Do odmłady również nasze najnowsze urządzenie HIFU - SonoQueen. Pracując na różnych płaszczyznach pozwala ono uzyskać poprawę napięcia skóry wokół oczu.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, aby dobrać odpowiednią terapię!

 

 

 

 

 


Dowiedz się więcej dzwoniąc: 502 584 478

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne oferty promocyjne,
informacje nt. nowych zabiegów w ofercie EstMed,
prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail.
EstMed
ul. Modlińska 10 lok U1, Białystok
tel. 502 584 478
tel. 508 038 937
e-mail: info@estmed.pl