Klinika Medycyny Estetycznej

Nadpotliwość

 

Nadmierne wydzielanie potu jest bardzo kłopotliwe zarówno dla osoby dotkniętej przykra przypadłością jak i dla otoczenia. W dzisiejszych czasach nie musisz iść z potem na przykry kompromis! Nadpotliwość jest stanem klinicznym, w którym produkcja potu jest nieadekwatna do potrzeb termoregulacyjnych organizmu. A praktycznie? Można to sprawdzić za pomocą testów, np. ustalając, które gruczoły potowe są nadaktywne za pomocą jodyny i skrobi - wraz z ludzkim potem tworzą czarne plamy. Ma to jednak znaczenie przede wszystkim w leczeniu miejscowym nadpotliwości.

 

Oczywiście, w każdym wieku i sytuacji chcemy prezentować się dobrze, ale na egzaminach, rozmowach kwalifikacyjnych, pierwszych randkach - jeszcze bardziej. Z mokrymi śladami potu to niewykonalne.

Nie musisz się martwić gdy dezodoranty i antyperspiranty to za mało.

 

 

Zastrzyki z toksyny botulinowej pomogą rozwiązać problem nadpotliwości. Preparat podawany jest podskórnie, w znieczuleniu lokalnym, toksyna powoduje blokadę na poziomie synaps, hamując uwalnianie acetylocholiny, pełniącej funkcję neuroprzekaźnika. Leczenie przeprowadzane jest przez lekarza i wymaga tylko jednej wizyty.

 

Gdy potliwość występuje w dołach pachowych, zgodnie z literaturą medyczną, wyniki są pozytywne w 95% przypadków i utrzymują się około 6 miesięcy.

Mokre bluzki i nieprzyjemny zapach nie muszę być Twoim problemem.

 


Dowiedz się więcej dzwoniąc: 502 584 478

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne oferty promocyjne,
informacje nt. nowych zabiegów w ofercie EstMed,
prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail.
EstMed
ul. Modlińska 10 lok U1, Białystok
tel. 502 584 478
tel. 508 038 937
e-mail: info@estmed.pl