Klinika Medycyny Estetycznej

Miękki lifting twarzy

Jeśli Twoja twarz wygląda na smutna lub zmęczoną, jeśli Twoi bliscy zbyt często pytają czy jesteś smutna lub niewyspana – czas na miękki lifting twarzy !

Jest to niechirurgiczna metoda pozwalającą odzyskać harmonijny owal twarzy, unieść policzki, wypełnić zagłębienia, spłycić bruzdy nosowo – wargowe, odzyskać miękkie, prawidłowe krzywizny twarzy. Metodę tą polecamy osobom pragnącym odzyskać prawidłową symetrię i proporcje twarzy, wymodelować policzki i podbródek, „podciągnąć” boczne części twarzy.

Zmiany te można uzyskać umiejętnie stosując kwasy hialuronowe o różnych gęstościach, pozwalających pracować na różnych głębokościach struktur twarzy. Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą oceną charakteru zmian zachodzących w obrębie korygowanego obszaru. Kwas hialuronowy wprowadzany jest kaniulą – miękką rurką pozwalającą zminimalizować ryzyko powstania siniaków oraz znacznie zredukować dyskomfort podczas zabiegu.

Zmiany widoczne są natychmiast, ale pełny rezultat pojawia się stopniowo w ciągu miesiąca.

Jest to jeden z najbardziej naturalnych, satysfakcjonujących i ulubionych zabiegów pacjentów naszej kliniki.

 

Kwas hialuronowy to substancja z grupy glikozaminoglikanów i występuje naturalnie we wszystkich organizmach żywych. W skórze ludzkiej jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej i odpowiada za wiązanie wody w celu utrzymania optymalnego nawilżenia skóry. Jest też głównym składnikiem mazi stawowej.

Z wiekiem ilość naturalnie wytworzonego kwasu hialuronowego w organizmie spada. Jest to jedna z przyczyn utraty wiotkości i przesuszenia skóry, a w konsekwencji powstawania zmarszczek. Zastosowanie preparatów na bazie kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej jest bezpieczne, ponieważ jest to substancja, którą organizm zna, nie ma więc ryzyka odrzucenia. Preparaty stosowane w medycynie estetycznej oprócz kwasu hialuronowego zawierają także substancje nadające odpowiednie pH i przedłużające trwałość preparatu po podaniu go pod skórę.

Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego może związać aż 250 cząsteczek wody. Dlatego doskonale nadaje się on do zabiegów modelujących i przywracających objętość wybranego obszaru ciała. Preparaty stosowane w medycynie estetycznej są stosunkowo odporne na działanie enzymu hialuronidazy, dlatego mogą utrzymywać się w skórze nawet do 18 miesięcy, po czym stopniowo wchłaniają się do organizmu.

Zastosowanie:

  • wypełnianie bruzd i zmarszczek głębokich,
  • modelowanie owalu twarzy (wolumetria),
  • modelowanie nosa,
  • modelowanie linii żuchwy,
  • powiększanie ust (efekt odmładzający),
  • podnoszenie linii brwi,
  • wypełnianie doliny łez (uzupełnianie ubytków podściółki tłuszczowej pod oczami),
  • wypełnianie bruzd nosowo-wargowych i „linii marionetki”.

Zastosowanie kwasu hialuronowego poprawia kondycję skóry. Twarz staje się bardziej promienna, a skóra jędrna i elastyczna. Zabiegi wypełniające można łączyć z innymi, takimi jak peelingi, botoks, laser frakcyjny czy fale radiowe. Należy jednak zachować odpowiednie odstępy czasu, z uwagi na fakt, że wysoka temperatura może przyspieszyć rozkładanie preparatu wypełniającego. Warto zapytać specjalistę o możliwość łączenia procedur.

 


Dowiedz się więcej dzwoniąc: 502 584 478

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne oferty promocyjne,
informacje nt. nowych zabiegów w ofercie EstMed,
prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail.
EstMed
ul. Modlińska 10 lok U1, Białystok
tel. 502 584 478
tel. 508 038 937
e-mail: info@estmed.pl